Výrobníky ledové tříště

Vyberte si:

Prodej výrobníků ledové tříště

Pronájem výrobníků ledové tříště

Výrobníky ledové tříště zvýší atraktivitu a dodají pestrost nabízených nápojů v každé restauraci, cukrárně nebo sezonnímu stánku či bistru. Obsluha stroje je velmi jednoduchá a velmi atraktivní je i design. V průhledných nádobách vyniknou veselé barvy ovocných směsí a bez další reklamy přilákají nové a nové zákazníky.

Snadná obsluha, rychlý výdej

Rádi vám doporučíme ideální typ s ohledem na očekávaný provoz nebo účel pořízení. Vybírat můžete podle počtu vydávaných příchutí. Naše automaty pracují s jedním, dvěma nebo třemi zásobníky. Přístroje jsou vyrobeny z velmi kvalitních nerezových materiálů a odolných plastů. Zapojení nevyžaduje žádné speciální předchozí úpravy, stačí zajistit přívod do elektrické sítě. Výrobníky ledové tříště velmi snadno začleníte do provozu vašeho baru nebo pultového prodeje. Po krátké době docílíte ideálního stavu namražené směsi. Vydávání probíhá velmi rychle.

Naši nabídku prodeje či pronájmu výrobníku doplňujeme i o prodej speciálních směsí v široké škále nejoblíbenějších ale i originálních příchutích.

Výrobník se vyplatí

Částka vložená do koupě vlastního přístroje je skutečně bezpečnou a rychlou návratnou investicí. Ledové tříště jsou během letních měsíců velmi žádané a populární. Ve vaší provozovně se výrazně zvýší počet zákazníků. Nejen, že zajistíte obrat prodejem dalšího žádaného produktu, ale společně s ledovou tříští si u vás lidé lépe povšimnou dalšího zboží a utratí větší částku.

Ledové tříště jsou vynikajícím produktem i pro začínající podnikatele nebo pro provozovny, které využívají velké akce – koncerty, festivaly, poutě, trhy… na těchto akcích můžete během jediného dne získat a obsloužit skutečný dav zákazníků.

 

Effectix.com, s.r.o., IČ: 285 12 669, DIČ: CZ28512669, Adresa: Pobřežní 249/46, Praha 8, 186 00; Zápis v OR: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka č. 147031

Copyright 2015 © O správu stránek se stará Lead Solutions | Mapa webu | Přihlášení