Výrobníky ledové tříště - Pronájem

Výrobník ledové tříště k pronájmuPro majitele stánků s rychlým občerstvením nebo provozoven cukráren a restaurací máme vynikající typ pro nalákání a získání mnoha nových zákazníků každý den! Ledová tříšť patří mezi stálice nejprodávanějšího zboží v době letní sezony! Spolehlivě vytvoří doslova zástup před vaším obchodem!

Provoz výrobníku ledové tříště při tom sám o sobě není vůbec složitý ani náročný. Výrobník stačí umístit na vhodné místo, není náročný na spotřebu energie, nevyžaduje žádné předchozí technické úpravy. Jeho údržba je velmi jednoduchá. V rámci dodávaných služeb vám nabízíme kromě široké nabídky různých typů výrobníků i zázemí v dodávce směsí.

Turistická sezona – ideální období na pronájem výrobníku ledové tříště

Pro majitele provozoven závislých především na turistické hlavní sezoně nebo pro začínající podnikatele můžeme nabídnout velmi elegantní řešení – pronájem výrobníku ledové tříště! Můžete se postarat o zvýšení prodeje bez nutnosti investice do vlastního stroje. Můžete si snadno a bez rizika vyzkoušet na jednu sezonu provoz nanečisto.

Pronájem zařízení počítá s dvěma kategoriemi – můžeme vám nabídnout zapůjčení samotného stroje nebo cenově zvýhodněnou variantu poskytnutí výrobníku se závazkem odběru příchuťových směsí.

Neváhejte

Kdykoli se na nás obraťte, rádi vám dodáme veškeré podrobné informace stran funkcí jednotlivých zařízení, cenových relací i dalších možností podnikání. O pronájem výrobníků ledových tříští je vždy veliký zájem, neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve!

Přehled výrobníků ledová tříště k pronájmu

K pronájmu nabízíme výrobníky na dvě a tři příchutě html2 a html3.

 

Název stroje HT2ML  
Počet příchutí 2 Factory Whole Sale Slush Machine Slushie Machine
Kapacita 10 l x2
Výkon stroje 1,1 kW
Váha 43 kg
Rozměr 360 x 480 x 690 mm
Kompresor Aspera
Typ chladiva R0404A
Množství kompresorů 1
BTU/kompresor 3994 BTU
Poznámka  
Cena  

 

Název stroje HT3ML  
Počet příchutí 3 Commercial Restaurant Slush Machine
Kapacita 10 l x 3
Výkon stroje 1,4 kW
Váha 55 kg
Rozměr 540 x 480 x 690 mm
Kompresor Aspera
Typ chladiva R404A
Množství kompresorů 1
BTU/kompresor 5915 BTU
Poznámka  
Cena  

 

Máte-li zájem o pronájem výrobníku ledové tříště, tak nás kontaktujte pro domluvení podmínek.

 

Effectix.com, s.r.o., IČ: 285 12 669, DIČ: CZ28512669, Adresa: Pobřežní 249/46, Praha 8, 186 00; Zápis v OR: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka č. 147031

Copyright 2015 © O správu stránek se stará Lead Solutions | Mapa webu | Přihlášení